  • NS01037R50FS73
NS01037R50FS73
advertisement
Manufacturer No:
NS01037R50FS73
HK JDW NO:
866-NS01037R50FS73
Description:
Through Hole 37.5Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS01037R50FS73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    37.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    47.5mm