  • NRM473K400TBF
NRM473K400TBF
advertisement
Manufacturer No:
NRM473K400TBF
HK JDW NO:
10881-NRM473K400TBF
Package:
Datasheet:
NRM473K400TBF
Description:
Cap Film 0.047uF 400V PET 10% (12.5 X 6 X 10.5mm) Radial 10mm 105°C Tape and Box
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NRM473K400TBF
  • Packaging
    Tape and Box
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    400VDC|200VAC