  • NRC50F4R99TRF
NRC50F4R99TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC50F4R99TRF
HK JDW NO:
10881-NRC50F4R99TRF
Datasheet:
NRC50F4R99TRF
Description:
Thick Film, 4.99Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
NRC50F4R99TRF
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    4.99Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    750mW
  • Voltage - Rated DC
    200V