  • NRC10F6813TRF
NRC10F6813TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC10F6813TRF
HK JDW NO:
10881-NRC10F6813TRF
Description:
Quantity:
In Stock : 28000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NRC10F6813TRF
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    681kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Rated Temperature
    70°C