  • NRC10F2215TRF
NRC10F2215TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC10F2215TRF
HK JDW NO:
10881-NRC10F2215TRF
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Thick Film, 22.1MOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
NRC10F2215TRF
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    22.1MOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    150V