  • NPXF332K440VX1N2F
NPXF332K440VX1N2F
advertisement
Manufacturer No:
NPXF332K440VX1N2F
Manufacturer:
NIC Components
HK JDW NO:
10881-NPXF332K440VX1N2F
Package:
Datasheet:
NPXF332K440VX1N2F
Description:
Cap Film Suppression X1 0.0033uF 440VAC PP 10% (13 X 5 X 11mm) Radial 10mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NPXF332K440VX1N2F
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Interference Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    440VAC