  • NKS7-080-20
NKS7-080-20
advertisement
Manufacturer No:
NKS7-080-20
Manufacturer:
Saronix
HK JDW NO:
4450-NKS7-080-20
Package:
Datasheet:
Description:
NKS7-080-20 datasheet pdf and Crystals product details from Saronix stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NKS7-080-20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Published
    1999
  • Frequency
    8MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    0.005%