  • NJW4181U3-25B-TE2
NJW4181U3-25B-TE2
advertisement
Manufacturer No:
NJW4181U3-25B-TE2
Manufacturer:
NJR Corporation/NJRC
HK JDW NO:
564-NJW4181U3-25B-TE2
Package:
TO-243AA
Datasheet:
NJW4181U3-25B-TE2
Description:
Fixed PMIC TO-243AA
Quantity:
In Stock : 1549
Step5Bar-code shipping tag
NJW4181U3-25B-TE2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    TO-243AA
  • Supplier Device Package
    SOT-89-3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input (Max)
    35V
  • Output Type
    Fixed
  • Output Configuration
    Positive
  • Current - Output
    100mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.5V