  • NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
advertisement
Manufacturer No:
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
HK JDW NO:
566-NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
Package:
Description:
4.3" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TO
Step5Bar-code shipping tag
NHD-4.3-480272FT-CSXN-CTP
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Interface
    SPI
  • Viewing Area
    95.44mm W x 54.20mm H
    LED - White
  • Touchscreen
    Capacitive
  • Dot Pixels
    480 x 272 (WQVGA)
  • Diagonal Screen Size
    4.3 109.22mm