  • NHD-3.5-320240MF-ASXV#
NHD-3.5-320240MF-ASXV#
advertisement
Manufacturer No:
NHD-3.5-320240MF-ASXV#
HK JDW NO:
566-NHD-3.5-320240MF-ASXV#
Package:
Description:
3.5" PREMIUM TFT MVA
Step5Bar-code shipping tag
NHD-3.5-320240MF-ASXV#
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Interface
    Parallel, 24-Bit (RGB)
  • Viewing Area
    70.08mm W x 52.56mm H
  • Dot Pixels
    320 x 240
  • Diagonal Screen Size
    3.5 88.90mm
  • Graphics Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Backlight Type
    LED
  • Resolution (height)
    240 pixel
  • Resolution (width)
    320 pixel
  • Diagonal Size
    3.5 in