  • NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
advertisement
Manufacturer No:
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
HK JDW NO:
566-NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
Package:
Description:
LCD DISP TFT 2.4" 240X320
Step5Bar-code shipping tag
NHD-2.4-240320CF-CSXV#-F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Interface
    Parallel
  • Display Type
    TFT - Color
  • Viewing Area
    36.72mm W x 48.96mm H
  • Display Mode
    Transmissive
  • Backlight
    LED - White
  • Dot Pixels
    240 x 320
  • Diagonal Screen Size
    2.4 60.96mm