  • NDR040D254P060
NDR040D254P060
advertisement
Manufacturer No:
NDR040D254P060
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
HK JDW NO:
138-NDR040D254P060
Package:
Datasheet:
NDR040D254P060
Description:
NARROW DUAL ROW 0.4MM PITCH 60-P
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NDR040D254P060
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    FR4 Epoxy Glass
  • Package Accepted
    0.4mm Connector
  • Series
    Proto-Advantage
  • Size / Dimension
    3.000Lx1.000W 76.20mmx25.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Positions
    60
  • Pitch
    0.016 0.40mm