  • NCST100JR680FTRF
NCST100JR680FTRF
advertisement
Manufacturer No:
NCST100JR680FTRF
HK JDW NO:
10881-NCST100JR680FTRF
Package:
2512
Step5Bar-code shipping tag
NCST100JR680FTRF
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    2512
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    680mOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
    Fixed Resistors
  • Power Rating
    1W
    METAL STRIP
  • Depth
    3.15mm
    FIXED RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Rated Temperature
    70°C
  • Length
    6.35mm