  • NCCA0805F221TR300QYF
NCCA0805F221TR300QYF
advertisement
Manufacturer No:
NCCA0805F221TR300QYF
HK JDW NO:
10881-NCCA0805F221TR300QYF
Package:
Description:
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.3A 0.4Ohm DCR SMD Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
NCCA0805F221TR300QYF
  • Voltage Rating
    50VDC