  • NCCA0805F121TR400QYF
NCCA0805F121TR400QYF
advertisement
Manufacturer No:
NCCA0805F121TR400QYF
Manufacturer:
NIC Components
HK JDW NO:
10881-NCCA0805F121TR400QYF
Package:
Description:
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.4A 0.3Ohm DCR SMD Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NCCA0805F121TR400QYF
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Part Status
    Active
  • Type
    Data Line/Signal Line
  • Configuration
    Dual
  • Number of Lines
    2
  • Voltage Rating
    50VDC