NBN15-30GK60-AR-3M
NBN15-30GK60-AR-3M
627-NBN15-30GK60-AR-3M
Cylinder, Threaded - M30
10V~30V Inductive Cylinder, Threaded - M30 Polybutylene Terephthalate (PBT) Cable Cylinder, Threaded - M30
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
NBN15-30GK60-AR-3M Overview
NBN15-30GK60-AR-3M Features
Operating Temperature: -40°C~70°C
Sensing Distance: 0.591 (15mm)
Voltage - Supply: 10V~30V