  • NAP-30-471-DXU
NAP-30-471-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAP-30-471-DXU
HK JDW NO:
165-NAP-30-471-DXU
Package:
Datasheet:
NAP-30-471-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 30A 50 uA/ 100 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-30-471-DXU
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Box
  • Published
    2016
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    50μA
  • Current
    30A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V