  • NAP-10-472-DXU
NAP-10-472-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAP-10-472-DXU
HK JDW NO:
165-NAP-10-472-DXU
Package:
Datasheet:
NAP-10-472-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 0.5 mA/ 1.0 mA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-10-472-DXU
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    500μA
  • Current
    10A
    250V