  • NAM-16-221-DXU
NAM-16-221-DXU
advertisement
Manufacturer No:
NAM-16-221-DXU
HK JDW NO:
165-NAM-16-221-DXU
Package:
Datasheet:
NAM-16-221-DXU
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 25 uA/ 50 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-16-221-DXU
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    16A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    25μA
  • Current
    16A
    250V
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C