  • NA-100M-6911
NA-100M-6911
advertisement
Manufacturer No:
NA-100M-6911
HK JDW NO:
776-NA-100M-6911
Package:
6-DIP (0.750, 19.05mm), 5 Leads
Datasheet:
NA-100M-6911
Description:
NA-100M-6911 datasheet pdf and Oscillators product details from Taitien stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 1338
Step5Bar-code shipping tag
NA-100M-6911
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    NA-100M-6900
  • Size / Dimension
    1.015Lx1.015W 25.78mmx25.78mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppb
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    950mA
  • Height Seated (Max)
    0.500 12.70mm