  • MXPLAD30KP30CA
MXPLAD30KP30CA
advertisement
Manufacturer No:
MXPLAD30KP30CA
HK JDW NO:
523-MXPLAD30KP30CA
Datasheet:
MXPLAD30KP30CA
Step5Bar-code shipping tag
MXPLAD30KP30CA
  • Voltage - Breakdown (Min)
    33.3V
  • Power - Peak Pulse
    30000W 30kW
  • Clamping Voltage
    48.8V
  • Peak Pulse Current
    618A
  • Reverse Standoff Voltage
    30V
  • Peak Pulse Power
    30kW
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    5mA
  • Bidirectional Channels
    1
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    30000W
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C TJ