  • MXLSMLJ24AE3
MXLSMLJ24AE3
advertisement
Manufacturer No:
MXLSMLJ24AE3
HK JDW NO:
523-MXLSMLJ24AE3
Datasheet:
MXLSMLJ24AE3
Step5Bar-code shipping tag
MXLSMLJ24AE3
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    MATTE TIN
  • Terminal Form
    J BEND
  • Voltage - Breakdown (Min)
    26.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Max Reverse Leakage Current
    2μA
  • Clamping Voltage
    38.9V
  • Peak Pulse Current
    77.2A
  • Reverse Standoff Voltage
    24V
  • Peak Pulse Power
    3kW
  • Test Current
    1mA
  • Unidirectional Channels
    1
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    3000W