  • MWM5-1R00-FBQ
MWM5-1R00-FBQ
advertisement
Manufacturer No:
MWM5-1R00-FBQ
Manufacturer:
RCD
HK JDW NO:
4394-MWM5-1R00-FBQ
Package:
Datasheet:
Description:
1Ohm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MWM5-1R00-FBQ
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Power Rating
    5W