  • MT5LSDT1672AG-133D1
MT5LSDT1672AG-133D1
advertisement
Manufacturer No:
MT5LSDT1672AG-133D1
Manufacturer:
Micron Technology
HK JDW NO:
533-MT5LSDT1672AG-133D1
Package:
168-UDIMM
Description:
MODULE SDRAM 128MB 168UDIMM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MT5LSDT1672AG-133D1
  • Package / Case
    168-UDIMM
  • Number of Pins
    168
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2002
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    65°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    133MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Memory Size
    128MB
  • Speed
    133MHz
  • Memory Type
    SDRAM
  • Data Bus Width
    72b
  • Max Frequency
    133MHz
  • Height
    25.4mm