  • MSS6132-473MLB
MSS6132-473MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSS6132-473MLB
HK JDW NO:
3194-MSS6132-473MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSS6132-473MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Published
    2011
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Inductance
    47 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    1.3A
  • Frequency - Self Resonant
    16MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    300mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    47 µH
  • Height
    3.2mm
  • Length
    6.1mm
  • Width
    6.1mm