  • MSS6122-472MLC
MSS6122-472MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS6122-472MLC
HK JDW NO:
3194-MSS6122-472MLC
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1076
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MSS6122-472MLC
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Mount
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2008
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    2.3A
  • Frequency - Self Resonant
    65MHz
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    1.44A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    65mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • RMS Current (Irms)
    2.3A
  • Height
    2.2mm
  • Length
    6.1mm
  • Width
    6.1mm