  • MSS1278T-822MLB
MSS1278T-822MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSS1278T-822MLB
HK JDW NO:
3194-MSS1278T-822MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSS1278T-822MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 hours ago)
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    8.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    5.9A
  • Frequency - Self Resonant
    20MHz
  • Current - Saturation
    11.38A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    22.6mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    8.2 µH
  • RMS Current (Irms)
    5.9A
  • Height
    8.05mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm