  • MSS1278-472MLD
MSS1278-472MLD
advertisement
Manufacturer No:
MSS1278-472MLD
HK JDW NO:
3194-MSS1278-472MLD
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 14961
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MSS1278-472MLD
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 13 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    6.2A
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Current - Saturation
    13.7A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    15.5mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • RMS Current (Irms)
    6.2A
  • Height
    8.05mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm