  • MSS1246T-223MLC
MSS1246T-223MLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS1246T-223MLC
HK JDW NO:
3194-MSS1246T-223MLC
Package:
Datasheet:
MSS1246T-223MLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS1246T-223MLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 17 hours ago)
  • Surface Mount
    YES
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Series
    MSS1246T
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    22 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    3.14A
  • Frequency - Self Resonant
    18MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    67mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • Height
    4.8mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm