  • MSS1038T-522NLC
MSS1038T-522NLC
advertisement
Manufacturer No:
MSS1038T-522NLC
HK JDW NO:
3194-MSS1038T-522NLC
Package:
Datasheet:
MSS1038T-522NLC
Step5Bar-code shipping tag
MSS1038T-522NLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 18 hours ago)
  • Tolerance
    30%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    5.2 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    5.1A
  • Frequency - Self Resonant
    37MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    22mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    5.2 µH
  • Height
    4mm
  • Length
    10.5mm
  • Width
    10.2mm