  • MSP2BR1500JS14E3
MSP2BR1500JS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2BR1500JS14E3
HK JDW NO:
875-MSP2BR1500JS14E3
Step5Bar-code shipping tag
MSP2BR1500JS14E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W