  • MSP2B330R0JS14E3
MSP2B330R0JS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2B330R0JS14E3
HK JDW NO:
875-MSP2B330R0JS14E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 330Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP2B330R0JS14E3
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    330Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W