  • MSP2B300R0JT20E3
MSP2B300R0JT20E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2B300R0JT20E3
HK JDW NO:
875-MSP2B300R0JT20E3
Package:
Molded
Datasheet:
MSP2B300R0JT20E3
Description:
Wirewound, 300Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP2B300R0JT20E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    300Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W