  • MSP2B2R700JR10E3
MSP2B2R700JR10E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP2B2R700JR10E3
HK JDW NO:
875-MSP2B2R700JR10E3
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Wirewound, 2.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP2B2R700JR10E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W