  • MSP1BR1000FT25E3
MSP1BR1000FT25E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1BR1000FT25E3
HK JDW NO:
875-MSP1BR1000FT25E3
Description:
Wirewound, 100mOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP1BR1000FT25E3
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W