  • MSP1B27R40FS14E3
MSP1B27R40FS14E3
advertisement
Manufacturer No:
MSP1B27R40FS14E3
HK JDW NO:
875-MSP1B27R40FS14E3
Description:
Wirewound, 27.4Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MSP1B27R40FS14E3
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    27.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W