  • MSP10A01-330KGDA
MSP10A01-330KGDA
advertisement
Manufacturer No:
MSP10A01-330KGDA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MSP10A01-330KGDA
Package:
SIP
Datasheet:
Description:
330kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
MSP10A01-330KGDA
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    SIP
  • Number of Pins
    10
  • Packaging
    Bulk
  • Number of Terminations
    10
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    330kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.25W