  • MSMLJ78A
MSMLJ78A
advertisement
Manufacturer No:
MSMLJ78A
HK JDW NO:
523-MSMLJ78A
Datasheet:
MSMLJ78A
Step5Bar-code shipping tag
MSMLJ78A
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to MSMLJ78A .
    1
  • Polarity
    Unidirectional
  • Leakage Current
    2μA
  • Voltage - Breakdown (Min)
    86.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W 3kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    22.8A
  • Max Reverse Leakage Current
    2μA
  • Clamping Voltage
    126V
  • Peak Pulse Current
    22.8A
  • Reverse Standoff Voltage
    78V
  • Peak Pulse Power
    3kW
  • Test Current
    1mA
  • Reverse Breakdown Voltage
    86.7V
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    3000W
  • Number of Unidirectional Channels
    1
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ