  • MSMD150-33V
MSMD150-33V
advertisement
Manufacturer No:
MSMD150-33V
Manufacturer:
TECHFUSE
HK JDW NO:
16152-MSMD150-33V
Package:
Datasheet:
Description:
33V 1.5A 100A 0.8W -40℃~+85℃ 3A 0.04Ω 0.5s 0.16Ω 1812 Resettable Fuses ROHS