  • MSF4800B-30-1320
MSF4800B-30-1320
advertisement
Manufacturer No:
MSF4800B-30-1320
HK JDW NO:
607-MSF4800B-30-1320
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MSF4800B-30-1320
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Hand/Arm
  • Detection Capability
    30mm
  • Operating Range
    0.3m ~ 20.0m
  • Protective Height
    1320mm
  • Number of Beams
    66
  • Beam Pitch
    20mm