  • MSD1278-472MLB
MSD1278-472MLB
advertisement
Manufacturer No:
MSD1278-472MLB
HK JDW NO:
3194-MSD1278-472MLB
Step5Bar-code shipping tag
MSD1278-472MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 16 hours ago)
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    4
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    4.47A
  • Inductor Application
    HIGH CURRENT INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    38mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    4.7 µH
  • Special Feature
    PARALLEL CONNECTED
  • Self Resonant Frequency
    32MHz
  • Inductance - Parallel
    4.7 μH
  • Inductance - Series
    18.8 μH
  • Height
    8.05mm
  • Length
    12.3mm
  • Width
    12.3mm