  • MS4800A-40-1320-10X-10R
MS4800A-40-1320-10X-10R
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-40-1320-10X-10R
HK JDW NO:
607-MS4800A-40-1320-10X-10R
Package:
Datasheet:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-40-1320-10X-10R
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Protections
    Arm/Foot
  • Detection Capability
    40mm
  • Protective Height
    1320mm
  • Number of Beams
    44
  • Beam Pitch
    30mm