  • MS4800A-20-1720-10X-10R-RMX-P
MS4800A-20-1720-10X-10R-RMX-P
advertisement
Manufacturer No:
MS4800A-20-1720-10X-10R-RMX-P
HK JDW NO:
607-MS4800A-20-1720-10X-10R-RMX-P
Package:
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Step5Bar-code shipping tag
MS4800A-20-1720-10X-10R-RMX-P
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Published
    2014
  • Feature
    Blanking
  • Protections
    Finger/Hand
  • Detection Capability
    20mm
  • Protective Height
    1720mm
  • Number of Beams
    172
  • Beam Pitch
    10mm