  • MS403-G12AC-CW
MS403-G12AC-CW
advertisement
Manufacturer No:
MS403-G12AC-CW
HK JDW NO:
894-MS403-G12AC-CW
Package:
Datasheet:
MS403-G12AC-CW
Description:
LED LAMP T-3 1/4 SCREW 12V MINI
Step5Bar-code shipping tag
MS403-G12AC-CW
  • Color
    GREEN
  • Size
    10.7mm
  • Luminous Intensity
    2400.0 mcd
  • Lens Type
    WATER CLEAR
  • Forward Current-Max
    0.02A
  • Overall Height
    28.4mm