  • MS3475L24-31PX
MS3475L24-31PX
advertisement
Manufacturer No:
MS3475L24-31PX
HK JDW NO:
795-MS3475L24-31PX
Package:
Datasheet:
MS3475L24-31PX
Description:
Plug, Male Pins Aluminum Free Hanging (In-Line) 31 Positions Crimp Gold Electroless Nickel Bulk X Bayonet Lock
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
MS3475L24-31PX
  • Mount
    Cable, Free Hanging
  • Mounting Type
    Free Hanging (In-Line)
  • Operating Temperature
    -55°C~200°C
  • Connector Type
    Plug, Male Pins
  • Number of Positions
    31
  • Voltage - Rated
    600V
  • Additional Feature
    COMPATIBLE CONTACT: M39029/4-111
  • Total Number of Contacts
    31
  • Orientation
    X
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    13A