  • MPIA4020V2-3R3-R
MPIA4020V2-3R3-R
advertisement
Manufacturer No:
MPIA4020V2-3R3-R
HK JDW NO:
255-MPIA4020V2-3R3-R
Package:
2-SMD, J-Lead
Datasheet:
MPIA4020V2-3R3-R
Description:
Quantity:
In Stock : 6261
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MPIA4020V2-3R3-R
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Series
    MPIA40-V2
  • Size / Dimension
    0.195Lx0.165W 4.95mmx4.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    3.3A
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    85mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    25MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4A
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm