  • MPC224K1000D03
MPC224K1000D03
advertisement
Manufacturer No:
MPC224K1000D03
Manufacturer:
Jimson
HK JDW NO:
16121-MPC224K1000D03
Package:
Datasheet:
Description:
220nF -40℃~+85℃ ±10% 1kV Radial Leaded,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS