  • MP023J4R7BBSGTR500
MP023J4R7BBSGTR500
advertisement
Manufacturer No:
MP023J4R7BBSGTR500
HK JDW NO:
5781-MP023J4R7BBSGTR500
Description:
Cap Silicon 4.7pF 25V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0402 125°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MP023J4R7BBSGTR500
  • Package / Case
    0402
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1pF
  • Voltage
    25VDC