  • MP023J1R5BBSGTR500
MP023J1R5BBSGTR500
advertisement
Manufacturer No:
MP023J1R5BBSGTR500
HK JDW NO:
5781-MP023J1R5BBSGTR500
Description:
Cap Silicon 1.5pF 25V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0402 125°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MP023J1R5BBSGTR500
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    0.1pF
  • Voltage
    25VDC