  • MP023J1R5ABSGTR500
MP023J1R5ABSGTR500
advertisement
Manufacturer No:
MP023J1R5ABSGTR500
HK JDW NO:
5781-MP023J1R5ABSGTR500
Description:
Cap Silicon 1.5pF 25V 0±30ppm/°C 0.05pF SMD 0402 125°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MP023J1R5ABSGTR500
  • Package / Case
    0402
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.05pF
  • Voltage
    25VDC